حمیدرضا اردلان دبیر سمینار بیستمین جشنواره نمایش آیینی و سنتی شد

دومین جلسه شورای سیاستگذاری بیستمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی، با محوریت سیاست‌ها و رویکردهای هشتمین سمینار بین‌المللی نمایش‌های آیینی و سنتی در دفتر مدیرکل اداره هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  برگزار شد و در این نشست از سوی داوود فتحعلی‌بیگی دبیر جشنواره، حمیدرضا اردلان به عنوان دبیر سمینار حکم گرفت.

در این نشست از سوی داود فتحعلی‌بیگی دبیر بیستمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی، حمیدرضا اردلان به عنوان دبیر هشتمین سمینار بین‌المللی نمایش‌های آیینی و سنتی معرفی و حکم گرفت.

قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی پس از اعطای حکم دبیری حمیدرضا اردلان گفت: با توجه به این که سمینار بیستمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی بین‌المللی برگزار می‌شود، ضرورت برگزاری دو نشست با حضور مدیران وزارت امورخارجه و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی باید در دستور کار قرار گیرد، تا بتوانیم بخش بین‌المللی را با قدرت و توان بیشتری برگزار کنیم.

حمیدرضا اردلان دبیر سمینار بیستمین جشنواره نمایش آیینی و سنتی شد

همچنین در این نشست سمینارهای ادوار پیشین آسیب شناسی شد و درباره راه‌کارهای ارتقاء سطح کیفی و اثر بخشی برنامه‌ها بحث و گفت‌وگو شد.

با توجه به این که دبیرخانه این رویداد؛ درخواست‌های متعددی برای برگزاری سمینار از استان‌های  کشور دریافت کرده است، در این نشست درخواست‌ها بررسی و تصمیم گیری نهایی به جلسه آتی موکول شد.

تاکید بر بهره گیری از امکانات و ارتباطات موجود در حوزه بین‌الملل برای تسهیل امور اجرایی و هم افزایی برای ارتقا سطح کیفی سمینار از دیگر مواردی بود که در این نشست مطرح شد.

سمینار بیستمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی، با بهره‌گیری حداکثری از امکانات فضای مجازی و با توجه به شرایط شیوع کرونا در گستره بین المللی برگزار خواهد شد.

فراخوان هشتمین سمینار بین‌المللی نمایش‌های آیینی و سنتی به زودی منتشر خواهد شد.

درباره ی nbnbruop82594

مطلب پیشنهادی

فیلم «مطرب» پرفروش‌ترین فیلم تمام دوران‌ها سینمای ایران شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، آخرین شماره مجله فوکوس که به رویه های بازار جهانی …