داستان های کرکره خنده اردیبهشت ۹۴

ارسال شده در ۱۶ام اردیبهشت ۱۳۹۴ با موضوع داستان طنز

داستان های کرکره خنده اردیبهشت 94

داستان های کرکره خنده اردیبهشت ۹۴

.
یک روز از یک زوج موفق سوال کردم: دلیل موفقیت شما در چیست؟ چرا هیچوقت با هم دعوا نمی‌کنید؟
آقاهه پاسخ داد: من و خانمم از روز اول حد و حدود خودمان را مشخص کردیم و قرار شد خانم بنده فقط در مورد مسائل جزئی حق اظهار نظر داشته باشه و من هم به عنوان یک آقا در مورد مسائل کلی نظر بدهم!
گفتم: آفرین! زنده‌باد! تو آبروی همه‌ی مردها را خریده‌ای! من بهت افتخار می‌کنم. حالا این مسائل جزئی که خانمت در مورد اونها حق اظهارنظر داره، چی هست؟
آقاهه گفت: از روز اول قرار شد خانم بنده فقط در مورد مسائل جزئی نظر بده و تصمیم بگیره، مسائل بی‌اهمیتی مثل این که ما چندتا بچه داشته باشیم، کجا زندگی کنیم، کی خانه بخریم، ماشین‌مان چه باشد، چی بخوریم، چی بپوشیم و با کی رفت ‌و‌ آمد کنیم و…
گفتم: پس اون مسائل کلی که تو در موردش نظر می‌دی، چی‌ هست؟
آقاهه گفت: من در مورد مسائل بحران خاور میانه، نوسانات دلار، قیمت نفت و… نظر می‌دهم.

.
داستان های کرکره خنده اردیبهشت ۹۴
.
یک مهندس به دلیل نیافتن شغل یک کلینیک باز می کند با یک تابلو به این مضمون: درمان بیماری شما با ۵۰دلار و در صورت عدم موفقیت ۱۰۰دلار به شما پرداخت می شود.
یک دکتر برای مسخره کردن او و کسب ۱۰۰دلار به آنجا می رود و می گوید: من حس ذائقه خود را از دست داده ام. مهندس به دستیار خود می گوید: از داروی شماره ۲۲ سه قطره. دکتر دارو را می چشد اما آن را تف می کند و می گوید این دارو نیست که گازوییل است!!!
مهندس می گوید شما درمان شدید و ۵۰ دلار می گیرد.
چند روز بعد دکتر برای انتقام بر میگردد و می گوید که حافظه اش را از دست داده است. مهندس به دستیار خود می گوید: از داروی شماره ۲۲ سه قطره. دکتر اعتراض می کند که این داروی مربوط به ذائقه است و مهندس می گوید شما درمان شدید و ۵۰دلار می گیرد.
به عنوان آخرین تلاش، دکتر چند روز بعد مراجعه می کند و می گوید که بینایی خود را از دست داده است.
مهندس می گوید متاسفانه نمی توانم شما را درمان کنم، این ۱۰۰دلاری را بگیرید؛ اما دکتر اعتراض می کند که این یک۵۰دلاری است. مهندس می گوید شما درمان شدید و ۵۰دلار دیگر می گیرد.

مطالب مرتبط :
دو داستان طنز و بامزه اردیبهشت ۹۴
داستان و حکایت خنده دار فروردین ۹۴
دو داستان طنز و جالب فروردین ۹۴
داستان های طنز و بامزه اسفند ۹۳
داستان طنز خره ما کره گی دم نداشت

ارسال نظر به