دو داستان طنز و بامزه اردیبهشت ۹۴

ارسال شده در ۶ام اردیبهشت ۱۳۹۴ با موضوع داستان طنز

دو داستان طنز و بامزه اردیبهشت 94

دو داستان طنز و بامزه اردیبهشت ۹۴

.
در کشور اسکاتلند پسری به نام جانی متولد شد که مادرش را خیلی دوست داشت اما او وقتی تنها ۸سالش بود مادرش را از دست داد؛ او بزرگ شد و پزشک ماهری شد. روزی درحالیکه داشت به مطب خود می رفت با خود گفت: ای مادر اگر تو اینجا بودی… چشم هایش را بست که به یاد مادرش بیفتد که ناگهان رفت زیر هیجده چرخ!!!
می دونین خیلی مهمه که وقت رد شدن از خیابون به ماشینا دقت کنین.
اسکاتلندم نکته انحرافیش بود…

.
دو داستان طنز و بامزه اردیبهشت ۹۴
.
دو خلبان نابینا که هردو عینک‌های تیره به چشم داشتند، در کنار سایر خدمه پرواز درحالیکه یکی از آنها عصایی سفید در دست داشت و دیگری به کمک یک سگ راهنما حرکت می‌کرد به سمت هواپیما آمدند. زمانیکه دو خلبان وارد هواپیما شدند، صدای خنده ناگهانی مسافران فضا را پر کرد اما در کمال تعجب دو خلبان به سمت کابین پرواز رفته و پس از معرفی خود و خدمه پرواز، اعلام مسیر و ساعت فرود هواپیما، از مسافران خواستند کمربندهای خود را ببندند. در همین حال زمزمه‌های توام با ترس و خنده در میان مسافران شروع شده و همه منتظر بودند یک نفر از راه برسد و اعلام کند این ماجرا فقط یک شوخی یا چیزی شبیه دوربین مخفی بوده است اما در کمال تعجب و ترس آنها هواپیما شروع به حرکت روی باند کرده و کم کم سرعت گرفت. هر لحظه بر ترس مسافران افزوده می‌شد چرا که می‌دیدند هواپیما با سرعت به سوی دریاچه کوچکی که در انتهای باند قرار دارد، می‌رود.
هواپیما همچنان به مسیر خود ادامه می‌داد و چرخ‌های آن به لبه دریاچه رسیده بود که مسافران از ترس شروع به جیغ و فریاد کردند اما در این لحظه هواپیما ناگهان از زمین برخاست و سپس همه چیز آرام آرام به حالت عادی بازگشته و آرامش در میان مسافران برقرار شد.
در همین هنگام در کابین خلبان، یکی از خلبانان به دیگری گفت: باب، یکی از همین روزا بالاخره مسافرها چند ثانیه دیرتر شروع به جیغ زدن می‌کنن و اونوقت کار همه مون تمومه!

مطالب مرتبط :
داستان و حکایت خنده دار فروردین ۹۴
دو داستان طنز و جالب فروردین ۹۴
داستان های طنز و بامزه اسفند ۹۳
داستان طنز خره ما کره گی دم نداشت
داستان طنز و خنده دار باحال بهمن ۹۳

ارسال نظر به