طالع بینی متولدین سال ۹۴ بز یا گوسفند

ارسال شده در ۱ام اسفند ۱۳۹۳ با موضوع طالع بینی

طالع بینی متولدین سال 94 بز یا گوسفند

طالع بینی متولدین سال ۹۴ بز یا گوسفند
متولدین سالهای ۱۲۸۶، ۱۲۹۸، ۱۳۱۰، ۱۳۲۲، ۱۳۳۴، ۱۳۴۶، ۱۳۵۸، ۱۳۷۰، ۱۳۸۲، ۱۳۹۴
علایق:
رنگ: سبز روشن
حیوان: بلبل
گُل: نرگس
درخت: توسه
رایحه: شکوفه سیب
گیاه: نعناع
طعم: ملایم
ادویه: زعفران
جواهر تولد: یاقوت کبود
فلز: آلومینیوم
عدد شانس: ۱۲
آلت موسیقی: چنگ
شعار بُز: “من متکی می شوم”
این علامت که گوسفند نیز خوانده می شود، حیوانی است که مردم بسیار دوست می دارند. او حیوانی آرام و نجیب است که فایده های بسیار زیادی به انسان می رساند.
افرادی که در سال بز به دنیا آمده اند افرادی حساس، مودب، دانا، و دلسوز و بامحبت هستند. علاقه بسیار زیادی به هنر و زیبایی دارند. در مذهب معتقد و خواستار آرامش در زندگی می باشند. در کار و تجارت بسیار بااحتیاط قدم برمی دارند و افرادی صرفه جو و اقتصاددان هستند. آنها باید از تردید و ناامیدی و بدبینی دوری کنند.
بهترین جفت: خرگوش، اسب، خوک
بدترین جفت: موش، گاو، سگ

.
طالع بینی متولدین سال ۹۴ بز یا گوسفند
.
مشخصات کلی متولدين سال بز
نماد بز بيش از همه نشانه زنانگي است. بزها شيك پوش، دلربا، عاشق طبيعت و هنرمندند و اگر دچار بدبيني، شك و نگراني نشوند، اقبال همگاني را بر مي انگيزند. بز هيچگاه از بخت خود راضي نيست و به قول معروف هميشه فكر مي كند كه  مرغ همسايه غاز است.  دوستان و همكارانش از هوس بازي هاي او خشمگين مي شوند. او نادانسته اسباب دردسر است. بز وقت شناس نيست و اين باعث مي شود كه حوصله همه از دست او سر برود درحاليكه هرگاه درصدد سود بردن از ديگران بر آيد خود را مطلوب و دوست داشتني جلوه مي دهد و حتي گاهي از نظر مالي روي سر ديگران آوار مي شود.
از سوي ديگر بز خود را به آساني به هر شرايطي تطبيق مي دهد؛ مشروط بر اينكه امنيت زندگي -تا آن جا كه ممكن است- حفظ شود. بز خجالتي و داراي حالتي زنانه است. او با وجود شك و ترديدهاي هميشگي، كوتاهي كردن ها و گله و شكايت هايش، راهنمايي و نصيحت شدن و طرف توجه ديگران قرار گرفتن را دوست دارد.
بز فرهيخته و دلرباست اما طبعي ناپايدار و هوسباز دارد. متولدان سال بز اغلب مذهبي هستند اما از هر مذهبي كه پيروي كنند تا زماني به آن پايبندند كه مانع آسايش زندگي شان نشود. واقعيت اين است كه موهومات، پديده هاي فرا طبيعي، علوم غيبي و طالع بيني براي او جذاب تر است.
مردان و زنان متولد سال بز خوش قلب، مهربان، بلندنظر و دست و دلبازند و سخاوتمندانه به ياري نيازمندان مي شتابند. اما متاسفانه آنچه كه به ديگران مي بخشند هميشه از آن خودشان نيست و مال ديگران را نيز مال خود مي دانند! بد نيست بدانيد كه حس مالكيت در بز متغير است. بز اجازه مي دهد او را ببندند اما طناب را مي كشد. شرقي ها مي گويند: اگر بزي را در علفزار سرسبزي ببنديد، آرام و راضي خواهد ماند اما اگر در جايي كم علف نگهداري كنيد هيچگاه از سر و صدا و غرولند دست بر نخواهد داشت.
بز ديگران را مسئول تمام پيشامدها مي داند. او خود را در قبال شرايط و وقايع مسئول نمي داند و در نهايت آنها را به بخت و اقبال حواله مي كند و بر اين باور است هر مشكلي كه ايجاد شود اشتباه از طرف او نبوده است.
بز با دورويي و رياكاري اسباب ناراحتي دوستان و نزديكان خود را فراهم مي كند. او احساس مسئوليت نمي كند، خلاق نيست و اراده اش بسيار ضعيف است. بز مي تواند مانند يك رهبر سخنراني كند اما نمي تواند كسي را به دنبال خود بكشد زيرا خود براي دنباله روي و اطاعت خلق شده است. اگر بز در شرايط مناسب و تحت آموزش صحيح قرار بگيرد به موفقيت هاي بزرگي در كارهاي هنري -كه نياز به هوش و استعداد ذاتي دارد- دست خواهد يافت.
بز مي تواند صنعتگر و استادكار خوبي شود. او مي تواند با اعتماد به نفس كارهايي را كه نياز به جسارت، ظرافت و تخصص دارد پيشه كند زيرا از هوش فراواني برخوردار است.
بز هيچ گاه رهبر خوبي از كار در نمي آيد و اين به صلاح اوست. هميشه اين طور بوده است كه حضور دستيار همكاري لايق باعث مي شود كه رئيس ضعيف جلوه كند و بز هوسباز و دمدمي مزاج كه نيازش تكيه بر شخصي استوار و واقع گراست بهتر است فكر رهبري را از سر به در كند.
بز به اين كه ديگران از او قدرداني كنند نيازمند است و اگر كسي با چاپلوسي از وي تعريف كند، همه كار برايش انجام خواهد داد.
همانطور كه گفتيم بز نماد زنانگي است زيرا غربي ها همواره وابستگي، از خود راضي بودن، سستي و بي تفاوت بودن را به جنس مونث نسبت مي دهند.
مردان و زنان متولد سال بز بيش از هر چيز جوياي امنيت و اطمينان هستند. خانم بزها دوست دارند با مردي ثروتمند ازدواج كنند و يا از حمايت فردي با نفوذ برخوردار شوند و اگر آن هم نشد دست كم به زندگي با پدر و مادري ثروتمند رضايت مي دهند.
شخصيت بز ممكن است بسيار پست يا بسيار والا باشد؛ همه چيز بستگي به نحوه تربيت، شغل و بخت او دارد.
متولدان سال بز بايد تا حد امكان از كارهاي تجاري اجتناب كنند. آنان فروشندگان بسيار بدي هستند، نظرات خود را درست ابراز نمي كنند، هنگام صحبت كردن شتابزده و مضطرب هستند و نيز نكته سنج و موقعيت شناس نيستند و به قول معروف سوراخ دعا را گم مي كنند .
بز بايد از هر جنگ و ستيزي دوري كند زيرا هيچگاه نمي تواند فرماندهي پيروزمند يا حتي سربازي موفق باشد.
بزها معمولا خوش اقبال هستند و زندگي آسوده اي دارند زيرا به خوبي مي دانند كه از چه راهي بايد بروند. اگر شما خانه اي زيبا و راحت در حومه شهر داريد، خوش صحبت هستيد و با هنرمندان نشست و برخاست داريد، هرگز بز را به خانه خود راه ندهيد چون ديگر نمي توانيد از دست او رها شويد چرا كه ذاتا تجمل طلب و دوستدار اهل هنر و طبيعت است.
بزها عاشق پيشه اند و ماجراهاي عاشقانه در زندگي شان فراوان به چشم مي خورد اما چون طبيعت آرامي دارند دچار التهاب و ناآرامي عاطفي نمي شوند.
دوران جواني بز آكنده از ماجراهاي عاشقانه است اما در دوران كودكي و پيري بخت با او همراه است.
در پايان به اين نكته بسنده مي كنيم كه زندگي مرفه، آرامش، دوري جستن از دلواپسي ها و به كار گيري راهنمايي هاي مناسب به بز اين امكان را مي دهد كه زندگي موفقيت آميزي داشته باشد.
مشاهير متولد سال بز
دوگلاس، فربنكس، سرمالكوم سارجنت، رودلف والنتينو، تينو روسي، فرانسوا آرنولد و لورنس اوليويه، ميكل آنژ، جان فورد، موسوليني، كلودت كلبرت، سزار بورژيا، تئوفل گوتيه، سروانتس و هانري ژرژكلوزو!
مشاغل مناسب متولد سال بز
صنعتگر يا كارگر فني، كاردان فني، باغبان، هنرپيشه، هنرمند (بازيگر، عكاس، شاعر و نويسنده، موسيقي دان و غيره)

مطالب مرتبط :
طالع بینی حالت و نوع دراز کشیدن در خواب
طالع بینی عناصر چهارگانه و ماههای سال

ارسال نظر به